Přejít na menu Přejít na obsah


Chráníme přírodu


Černá malina 2011

           

VYBERTE "ČERNOU MALINU 2011"

NEJZÁVAŽNĚJŠÍ POŠKOZENÍ ŽIVOTNÍHO PROSTŘEDÍ V ČESKÉ REPUBLICE  

 

 

ANKETA BYLA JIŽ UKONČENA, VÝSLEDKY NALEZNETE ZDE.

Příroda je vše, co nás obklopuje. Je to ale vždy pěkný pohled? Asi každý by ve svém okolí našel nějakou nepravost, která má nepříznivý vliv na životní prostředí. Černé skládky, odpad v potoce, smog, jsme s tím smířeni? Možná, že jsme si spíš už jen zvykli, že je naše životní prostředí poškozené, a tak děláme, že to nevidíme. My bychom však měli dát najevo, že to vidíme a že nám prostředí, ve kterém žijeme, není lhostejné. Ukažme všem, co nám vadí, zvolme Černou malinu 2011 - nejzávažnější poškození životního prostředí v České republice!

 

Vyfoťte narušení životního prostředí ve svém okolí, ale i na výletě, u babičky, cestou do práce a přihlaste fotografii do ankety o titul Černá malina 2011. Naším cílem je ukázat ty velké, ale i ty naše malé ekologické katastrofy. Zdá se vám, že ekologický problém z vašeho okolí nebude nikoho zajímat? Možná se se stejným poškozením přírody trápí i obyvatelé na druhé straně republiky! Nejsou to malé problémy, každý negativní zásah do životního prostředí představuje velké potencionální riziko.

 

Foťte, ale i hlasujte a zvolte nejzávažnější poškození krajiny v České republice - Černou malinu 2011!

Anketa probíhá od 19. května do 31. července 2011. Titul Černá malina 2011 získá poškození životního prostředí zachycené na fotografii, která získá nejvíce hlasů návštěvníků ekologického webového serveru www.chranimeprirodu.cz.

Stručně:

  • Pravda o přírodě je silnější a obhájí se sama.
    Albert Einstein
  • Vše, co je podle přírody, je hodno úcty.
    Cicero
  • Přírodě se nedá poručit jinak, než tím, že se jí podřídíme.
    Francis Bacon